ראמן וכיסונים יפניים

בואו ללמוד להכין בעצמכם ראמן, אינארי זושי וגיוזה- בלי קיצורי דרך! גיוזה- כיסון אלוהי עשוי בשיטת צריבה-אידוי-צריבה במילוי מסורתי של כרוב שטאקי וטחון (גרסה טבעונית) אינארי זושי- כיסוני טופו מפתיעים במילוי אורז מתובל עם ירקות וראמן- המרק המושלם- בגרסה טבעונית משובחת ללא קיצורי דרך עם חומרי הגלם המשובחים ביותר!  בסיום הסדנה יושבים לארוחה יפנית כולל סאקה וקינוח.

להמשך קריאהראמן וכיסונים יפניים

סדנת סושי

בסדנה תלמדו להכין סושי, אינסייד אאוט, סושי עם ציור של פרח בפנים, סושי בצורת טיפה סושי עם ציור של פנדה! בעצמכם! המילויים מגוונים: טופו בטריאקי, אבוקדו, מלפפון, גזר, שיטאקי, בצל ירוק, בטטה, ועוד. גם יפה, גם מלהיב, גם טעים! בסיום הפעילות - ארוחה משותפת או קופסה יפה מלאה סושי שתוכלו להשוויץ בה בבית!

להמשך קריאהסדנת סושי

סדנת בנטו

סדנת בנטו מתמקדת בלימוד הכנה של קופסת טייק אאוט יפנית אמיתית, שנקראת בנטו. בסדנה המשתתפים.ות יכינו בעצמם- לעצמם- קופסת בנטו אישית- בקלות. תכינו סושי, תפסלו אוניגירי בצורה לפי בחירת המארח/ת (הלו קיטי, בטמן, פנדה ועוד), תקפלו דאמפלינגס, תחתכו ירקות ותקבלו טיפים רבים לסידור וחיתוך אטרקטיבי של המאכלים. בסיום הסדנה כולם יוצאים עם קופסת בנטו אישית מלאה כל טוב- שהכנתם לבד!

להמשך קריאהסדנת בנטו