עשרה דברים שלא ידעתם עליי ועל “ניבה בנטו”

עשרה דברים שלא ידעתם עליי ועל “ניבה בנטו” :

1. אחד הערכים הכי חשובים בחיי הוא אקולוגיה: אני לובשת המון בגדי יד שניה ואין לי כמעט אף בגד שהוא חדש מהחנות, יש לי קומפוסטר בגינה, אני משתדלת למחזר ולעשות שימוש חוזר בחפצים, אני משתדלת למזער שימוש בפלסטיק חד פעמי לאפס, משתדלת למזער שימוש ברכב פרטי, לא טסתי כבר יותר מעשר שנים, והכי חשוב: הפכתי לטבעונית כיוון שתעשיית המזון מהחי היא התעשייה המזהמת ביותר לעולם שלנו.

2. יש לי אוסף של מעל 70 זוגות צ’ופסטיקס שונים. אני מטורפת על צ’ופסטיקס ומעל 30 קופסאות בנטו שונות: מפלסטיק, מעץ, מבמבוק, מנירוסטה. מיפן, מקוריאה, מסין מאנגליה ומהודו. בפועל אני משתמשת בחמש בלבד.

3. אני מבלה כל יום לפחות שעתיים ברשתות החברתיות, בעיקר בטיקטוק וביוטיוב, ומאוד אוהבת למצוא קשרים אנושיים עם העוקבים והנעקבים שלי. זה חמצן בשבילי.

4. בעברי הייתי כתבת עיתונות במשך עשר שנים מחיי. הייתי גם עוזרת לוטרינר, הייתי קוטפת עגבניות, הייתי עובדת במשתלה, צבעתי קירות לפרנסתי, ועבדתי בחנות טבע.

5. אני ממש אבל ממש אוהבת לנשנש תפוצ’יפס עם בירה קרה. זה באמת אחד התענוגות האולטימטיביים בשבילי. .

6. יש לי בבית חתולה וכלבה, קיפו ונלה

7. אין לי תעודת בגרות מלבד 12 שנות לימוד למדתי באופן רשמי במוסד מוכר רק שנה אחת נוספת: קולנוע. יתר ההכשרות שלי הן מהרשת ומהחיים עצמם כמו שאומרים.

8. נולדתי וגדלתי בקיבוץ רמות מנשה שנמצא בין הר חורשן להר הכרמל לעמק יזרעאל. בערך.

9. יש לי שלשה ילדים שאני אוהבת יותר מהכל ויש לי דני אחד. גם אותו אני אוהבת מאוווווווד!

10. במשך שלוש שנים רצופות מחיי היתה לי קרחת, שאותה כיסיתי בפיאות צבעוניות (ורודות או תכלת, לרוב). חלק מהזמן הזה היתה כשהיה בבעלותי דוכן בנטו בזכרון יעקב (בנטויה). יום אחד הודיעו לי שיש ילד שהולך להגיע לבנטויה ורוצה שאכין לו בנטו של AANG  האווטאר. לכבוד הארוע הורדתי את הפיאה, וציירתי על הקרחת שלי חץ כחול. לבשתי בגדים אדומים רחבים להשלמת הלוק.

לפוסט הזה יש 4 תגובות

  1. john wick

    As I website possessor I conceive the articles here is very superb, regards for your efforts. Melita Gav Kassaraba

  2. free porn

    I think this is a real great post. Really thank you! Much obliged. Ernesta Teddy Lemkul

  3. filmkovasi

    Like!! I blog quite often and I genuinely thank you for your information. The article has truly peaked my interest. Tildy Francesco Singhal

כתיבת תגובה